Vitajte na diskusnom fóre požiarnej ochrany

Ďakujeme za váš záujem diskutovať o aktuálnych témach v oblasti požiarnej ochrany a zdieľať svoje názory a skúsenosti s ostatnými odborníkmi. Pre vstup do diskusného fóra si musíte najskôr vytvoriť používateľský účet prostredníctvom bezplatnej registrácie.
Diskusné fórum požiarnej ochrany je platforma, ktorá podporuje slušnú a otvorenú diskusiu. Každý používateľ má priestor slobodne a bez strachu pokladať otázky alebo sa podeliť o svoje názory s inými odborníkmi. Dôležitým pravidlom je však zároveň zachovávať vzájomnú úctu a rešpekt medzi diskutujúcimi. Iba tak sa môžeme ďalej posúvať a zvyšovať úroveň požiarnej ochrany v Slovenskej republike.

Registrácia

Po vyplnení všetkých potrebných údajov a odoslaní požiadavky na registráciu bude váš účet overený a schválený správcom diskusného fóra.

Vstup do diskusného fóra je podmienený:

Odoslaním požiadavky na registráciu čestne vyhlasujete, že spĺňate aspoň jednu z vyššie uvedených podmienok. Správca fóra si vyhradzuje právo na zrušenie vášho používateľského účtu kedykoľvek bez predchádzajúceho upozornenia, ak zistí, že nespĺňate ani jednu z vyššie uvedených podmienok.

Prihlásenie a diskusia

Ak už máte používateľský účet vytvorený, do diskusného fóra vstúpite prostredníctvom prihlásenia zadaním svojho emailu alebo používateľského mena a hesla, ktoré ste zadali pri registrácii.
Po prvom prihlásení do diskusného fóra si pozorne prečítajte podmienky jeho používania. Nájdete ich v záložke „Podmienky používania“, v sekcii „O fóre“ dostupnej po kliknutí na ikonu menu v pravom hornom rohu vedľa profilového obrázka (link: https://www.normalizacia.sk/tos)
Správca fóra si vyhradzuje právo na zrušenie vášho používateľského účtu kedykoľvek bez predchádzajúceho upozornenia, ak zistí, že ste svojou aktivitou na fóre porušili niektorú z uvedených podmienok.

V prípade akýchkoľvek otázok alebo technických problémov môžete kontaktovať správcu fóra na emailovej adrese pracovnaskupina@appo.sk.

Diskusné fórum